Wycieczki z Krakowa dookoła świata!

Odwiedź najpiękniejsze zakątki Budapesztu, przejdź się ulicami czeskiej Pragi lub poznaj regionalne smaki w Kijowie. Te wszystkie miejsca możesz zwiedzić, wybierając się w podróż ze stolicy Małopolski. Przez ciekawą formę odkrywania świata masz szansę zobaczyć więcej niż inni – intensywna kilkudniowa wycieczka z Krakowa pozwala przybliżyć historię i kulturę poznawanych miejsc. Wiele kierunków podróży sprawia, że każda osoba żądna przygód znajdzie coś odpowiedniego. Przygotowaliśmy różnorodne oferty, które dopasowane są do specyfiki zwiedzanych rejonów. Decydując się na wycieczkę objazdową z Krakowa, możesz zachwycić się tatrzańskimi widokami w Polsce i Słowacji, podążyć śladami morawskiego wina w Czechach czy wybrać się na łemkowski szlak cerkwi. To tylko niektóre możliwości pozwalające cieszyć się wyjazdem zarówno doświadczonym podróżnikom, jak i osobom, które decydują się na wycieczki jedynie okazjonalnie.

Wycieczki objazdowe z Krakowa 

Wyprawa w nieznane czy może odkrywanie miejsc na nowo? Ciekawie zaplanowana wycieczka  objazdowa umożliwia zobaczenie wielu atrakcji w krótkim czasie – to idealne rozwiązanie dla każdego, kto woli aktywnie spędzać wolny czas. Zorganizowany wyjazd gwarantuje wiele plusów. Zwiedzający nie muszą martwić się noclegiem, wyżywieniem czy transportem, ponieważ to organizator odpowiada za te kwestie. Programy przygotowywane są tak, by wypełnić dzień atrakcjami, a wycieczkowicze przez cały czas mogą liczyć na pomoc pilota. 

Osobom chcącym odpocząć i odciąć się od bieżących spraw proponujemy wczasy autokarem z Krakowa – jest to tańsza opcja, która wcale nie musi być mniej wygodna. Pojazdy przystosowane są do długich tras, dlatego podróż nie będzie męcząca. Jeśli chcesz natomiast zobaczyć egzotyczne miejsca idealne do wypoczynku, czekają na Ciebie loty na Teneryfę, Maltę czy Kretę. Poszukując ciekawych wycieczek objazdowych czy wczasów autokarem z Krakowa, zachęcamy do sprawdzenia przygotowanych przez nas ofert – razem z nami możesz przeżyć niezapomnianą przygodę!