Cypr z Krakowa, czyli wakacje na wyspie miłości dla Małopolan

Malowniczy Cypr z Krakowa to jedna z atrakcyjniejszych propozycji naszego biura podróży oferującego przeloty samolotem bezpośrednio ze stolicy Małopolski. Stosunkowo krótki lot trwający ok. 3 godzin daje możliwość szybkiego i komfortowego dotarcia do atrakcyjnych kurortów tej urzekającej wyspy, której patronką jest bogini miłości Afrodyta. Miejscem przylotu jest położone w południowo – zachodniej części wyspy miasto Pafos, w którym znajduje się większość hoteli będących w naszej ofercie. Jest to niezwykle wygodne dla turystów, którzy nie tracą cennych wakacyjnych godzin na długi transfer z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Magiczny urlop na Cyprze z Krakowa

Piękne plaże, ciepłe morze, niesamowita przyroda i ciekawe zabytki to atuty powodujące, że pomysł spędzenia wakacji na Cyprze z Krakowa znajduje coraz więcej zwolenników wśród mieszkańców województwa małopolskiego. Odrobina egzotyki połączona z europejskimi standardami daje gwarancję udanego i wygodnego wypoczynku. Turyści korzystający z naszej oferty mogą wybrać jeden z kilku komfortowych hoteli dysponujących rozbudowanym zapleczem sportowym i rekreacyjnym. Osobom spragnionym relaksu z nutką orientu polecamy odwiedzenie tureckiej łaźni hammam w ośrodku Crown Resorts Horizon, a zwolennikom tradycyjnej rozrywki kąpiel w hotelowych basenach oraz na pobliskich plażach. Usytuowanie hoteli zapewnia również dostęp do atrakcji na terenie kurortu i swobodne korzystanie z restauracji, klubów, parków i wycieczek fakultatywnych.

Nasza oferta wakacji na Cyprze z Krakowa zapewni Ci moc egzotycznych wrażeń i komfortowe warunki pobytu w tym urzekającym miejscu.