Słoneczna wyspa Teneryfa z Krakowa

Teneryfa to przepiękna, wulkaniczna wyspa pełna piaszczystych plaż i interesujących obszarów do zwiedzenia. Coraz więcej osób wybiera to miejsce na urlop ze względu na możliwość odpoczynku, zabawy i zobaczenia wielu wspaniałych zakątków. Do miejsc wartych odwiedzenia można zaliczyć tutaj ogromny Aquapark Siam Park, gdzie główną atrakcją jest przepłynięcie pontonem po sztucznej rzece Mai Thai. Nie można również opuścić Teneryfy bez przechadzki doliną Masca, w której uda się znaleźć wioskę kanaryjską umiejscowioną wśród wąwozów. 

Na uwagę zasługują także przepiękne, wulkaniczne plaże, między innymi Playa del Socorro czy Puerto de la Cruz. Wybór plaż na Teneryfie jest ogromny, ponieważ znajduje się ich tutaj aż 70! Jeśli planujesz spędzić urlop w ciepłym, tropikalnym miejscu pełnym niesamowitych atrakcji - Teneryfa jest właśnie dla Ciebie. Wyspę wiecznej wiosny warto odwiedzić również ze względu na atrakcyjne oferty wycieczek, które proponują biura podróży. W naszym katalogu znajdziesz wspaniałe propozycje wyjazdu na Teneryfę z Krakowa.

Najlepsze oferty wycieczek na Teneryfę z Krakowa

Piękna Teneryfa z Krakowa to idealna okazja, która pozwoli Ci na spędzenie wymarzonego urlopu bez komplikacji i niewielkim kosztem. Jeśli chcesz wybrać się na wakacje, nie martwiąc się o to, że coś zaburzy Twój spokój, nasza oferta wycieczek na Teneryfę z Krakowa z pewnością przypadnie Ci do gustu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rozmaitymi opcjami wspaniałych wakacji na gorącej Teneryfie.