Jak rezerwoać

 

Wybór oferty

 

Korzystając z naszej wyszukiwarki mogą Państwo wybrać ofertę wakacyjną odpowiednia dla siebie.

Pomaga w tym szereg kryteriów dzięki którym można precyzyjnie wybrać opcje najbliższe Państwa oczekiwaniom. Oferty można filtrować wg następujących. parametrów:

Destynacja / Kraj

Miejsce wakacyjne

Data wylotu/wyjazdu

Miejsce wylotu/wyjazdu

Standard obiektu

Rodzaj wyżywienia

Przedział cenowy

 

Po określeniu zadanych parametrów otrzymają Państwo wykaz aktualnie dostępnych ofert wraz z dokładnym opisem wycieczki oraz wybranego obiektu .

 

Jeżeli któraś z podanych informacji nie jest dla Państwa do końca jasna, w każdej chwili można zadzwonić do naszego biura (12) 634-07-00 i poprosić pracownika o dokładne informacje.

 

 

 

Rezerwacja wstępna/ Dodatkowe informacje

 

Jeżeli znaleźli już Państwo ofertę dla Siebie, istnieją dwie możliwości kontaktu z naszym biurem i dalszego poprowadzenie procedury rezerwacji.

 

Kontakt telefoniczny: (12) 634-07-00

Dzwoniąc do nas i podając nr interesującej Państwa imprezy , jeden z pracowników udzieli wszelkich dodatkowych informacji oraz poprowadzi Państwa przez proces rezerwacji i ewentualnie zakupu.

 

Rezerwacja wstępna/ email:

 

Wypełniając formularz rezerwacji wstępnej (należy kliknąć opcję REZERWACJA przy opisie wybranej oferty) – automatycznie zostajemy powiadomieni o chęci zakupu podanej imprezy. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia pracownik biura kontaktuje się z Państwem i prowadzi dalej przez proces rezerwacji oraz udziela wszelkich dodatkowych informacji.

 

UWAGA: wypełnienie formularza rezerwacji nie jest równoznaczne z zakupem imprez i ewentualna rezygnacja nie powoduje ŻADNYCH konsekwencji. Jest to tylko informacja dla nas o zainteresowaniu Państwa wybrana ofertą.

 

REZERWACJA PEŁNA/ PŁATNOŚĆ

 

Po otrzymaniu wszelkich niezbędnych informacji podejmują Państwo decyzje zakupu imprezy.

Pracownik biura który kontaktuje się z Państwem wypełnia druk umowy-zgłoszenia (jeżeli wypełnili Państwo formularz rezerwacji wstępnej czas przygotowania umowy ulegnie skróceniu) i przesyła ją Państwu faksowo do akceptacji. Po sprawdzeniu zgodności danych , podpisują Państwo czytelnie umowę i odsyłają na podany przez waszego opiekuna nr faksu, wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty (w zależności od rodzaju imprezy zaliczki lub całości wpłaty – warunki ustalają Państwo każdorazowo z opiekunem).

 

Po dopełnieniu tych formalności w ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie końcowe dokonania zakupu/ rezerwacji.

 

Dokumenty

 

W zależności od rodzaju imprezy , czasu do wyjazdu/ wylotu , niezbędne dokumenty podróżne otrzymają Państwo od nas pocztą, faksem, emailem lub będą do odbioru na lotnisku bezpośrednio przed wylotem.